Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

територіальна оборона Львова

Неділя, 13 березня 2022, 11:19

На Львівщині сформували 66 добровольчих сотень

територіальна оборона Львова

Львівщині сформували 66 сотень добровольців, які допомагатимуть територіальній обороні ЗСУ в області.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що наразі на Львівщині сформували 66 сотень добровольців, які допомагатимуть територіальній обороні ЗСУ в області. 

Про це він заявив вчора, 12 березня, під час відеоконференції з командиром тероборони ЗУС Львівщини Валерієм Курком.

"Сформована 103-тю бригаду тероборони, яка має ареал – область, і є 125 бригада (йдеться про батальон у складі 103 бригади), ареал якої є місто Львів. Досвідчені командири очолили. І станом на сьогодні ми маємо сформовані 66 сотень добровольчих об'єднань, які мають допомагати територіальній обороні, – сказав Садовий. 

Садовий уточнив, що лише половина з 66 добровольчих батальйонів зареєстровані юридично. 

"Вже половина з них юридично зареєстровані, тому що це непростий процес", – сказав він.  

Він пояснив, що добровольчі сотні, це не підрозділи ЗСУ чи тероборони ЗСУ, а тому виникає багато моментів з їхньою реєстрацією. 

"Коли я говорю про територіальну оборону, то це є підрозділи Збройних Сил України, люди проходять певний вишкіл. Звичайно, що є багато своїх нюансів щодо організації процесу, але це бажання людей йти та відвойовувати й воювати", – сказав він.

Нагадаємо, на території Львівської області розташовано сім батальйонів тероборони, після введення воєнного стану у Львові створено восьмий піддрозділ. Про це 17 лютого на сесії Львівської міської ради повідомив командир 103 Окремої бригади територіальної оборони регіонального управління сил територіальної оборони "Захід" Валерій Курко.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.