Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ОТГ на Львівщині

Понеділок, 14 березня 2022, 10:06

ОТГ відшкодують комунальні послуги за розселення переселенців

ОТГ на Львівщині

Уряд відшкодує комунальні витрати бюджетам громад, які безкоштовно прийматимуть переселенців.

Про це повідомляє Львівська обласна рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

У п'ятницю, 11 березня, Кабінет міністрів України прийняв постанову про отримання компенсації громадам на комунальні витрати за переселенців. 

Зокрема, компенсацію комунальних витрат можуть отримати громади, які дали безкоштовний прихисток переселенцям у будівлях, приміщеннях комунальної форми власності.

Йдеться про всі витрати пов'язані з теплопостачанням, водопостачанням, водовідведенням, газопостачанням, купівлею дров, палетів та вугілля.

Для отримання відшкодування громадам достатньо подати заяву до військової адміністрації та чеки або скани, які підтверджують оплату комунальних послуг. Важливо, не пізніше третього робочого дня після звітного місяця.
Військові адміністрації надсилатимуть Мінрегіону відповідні дані по громадам, а Мінрегіон буде готувати акт уряду про виділення коштів.

Відшкодовуватися будуть витрати на комунальні послуги, що надані з 1 березня 2022 року. Тобто на початку квітня громади матимуть змогу подавати свої заявки на відшкодування.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.