Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львіввугілля

Середа, 16 березня 2022, 12:31

Кабмін ліквідував одну із шахт Львіввугілля

Львіввугілля

Уряд ліквідував виснажену шахту "Великомостівська".

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Вчора, 15 березня, Кабінет міністрів України оприлюднив розпорядження від 23 лютого 2022 року, згідно із яким він схвалив пропозицію Міністерства енергетики щодо ліквідації двох виснажених шахт "Золоте" (ДП "Первомайськвугілля") та "Великомостівська" (ДП "Львіввугілля").

За даними Міненерго, видобуток шахти "Золоте" у січні цього року склав 20 тонн при видобутку "Первомайськвугілля" 13,66 тисячі тонн, "Великомостівська" – 9,8 тисячі тонн при видобуванні "Львіввугілля" 67,078 тисяч тонн.

Зазначимо, Україна у січні 2022 року скоротила видобуток рядового вугілля на 1,8% (на 46,8 тисячі тонн), а порівнюючи з аналогічним періодом минулого року – до 2 млн 533,6 тисячі тонн.

Нагадаємо, ще у липні 2021 року у Львівській ОДА заявляли, що разом з партнерами з німецького уряду планують перетворити шахти "Великомостівська" і "Надія" в промислове виробництво та об'єкт промислового туризму.

Додамо, з 24 лютого держпідприємство "Львіввугілля" заявило, що працює у повному обсязі, з посиленою охороною та мінімальним залученням працівників.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.