Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ВНЗ Львова

Середа, 16 березня 2022, 11:40

Переселенці зможуть жити у студентських гуртожитках Львова

ВНЗ Львова

Максим Козицький розпорядився розселити біженців, які прибули до Львова та області з районів воєнних дій, у студентські гуртожитки.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького №17/22 від 14 березня 2022 року.

Максим Козицьким своїм розпорядженням постановив забезпечити житлом внутрішньо переміщених осіб, зокрема, розселити їх у вільні гуртожитки львівських ВНЗ.

"З метою забезпечення тимчасового проживання на території Львівської області внутрішньо переміщених осіб наказую керівникам закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти у Львівській області забезпечити місцями тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в приміщеннях гуртожитків, в яких фактично не проживають учні/студенти відповідного закладу освіти" – йдеться у розпорядженні.

Львівські виші впродовж трьох днів з часу публікації цього розпорядження повинні надати інформацію Львівській ОВА щодо вільних місць у гуртожитках.

Переселенцям дозволили жити у гуртожитках впродовж часу дії воєнного стану, а виселити внутрішньо переміщених осіб можна протягом місяця з моменту його скасування.

 

Нагадаємо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України, тоді ж в Україні ввели воєнний стан. Раніше Львівська ОВА просила керівників львівських ВНЗ виселити студентів та надати свої гуртожитки для біженців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.