Новини

Мистецтво

Виставку живопису людей з особливими потребами відкриють у Львові

Виставку живопису людей з особливими потребами відкриють у Львові

Виставку живопису людей з особливими потребами відкриють у Львові

Четвер, 31 січня 2013, 12:01

Завтра, 1 лютого, у арт-кар'ярні «Штука» відбудеться відкриття виставки живопису «Коли тепло». У експозиції буде представлено роботи Романа Проціва, Андрія Cварника та їхньої наставниці і арт-терапевта Христини Валько.

У проекті «Коли тепло» представлено сюжети із буденного життя, без блиску та прикрас, які потребують від глядачів відкритості та вміння бачити глибше.

Головними формотворчими чинниками виступають акварель, колір, пляма як визначальні принципи настроєвого стану усіх авторів.
Окрім того, всі етапи процесу їх роботи здійснювались згідно основних засад арт-терапії та арт-педагогіки протягом 30 хвилин до 1 години, використовуючи виключно теплу воду і частково застосовуючи техніку живопису «аля-пріма».

Тому даний проект повинен ініціювати інтерес не лише до мистецтва як такого, але й творчості неповносправних людей, їх можливостей і потреб, рівнозначності у певній мірі з сучасними митцями. Також сприятиме зміні стереотипів й інтеграції неповносправних у мистецьке життя Львова.

Роботи Романа Проціва та Андрія Сварника можна придбати, а зібрані кошти будуть спрямовані на їх потреби – пересування, лікування та дозвілля. Виставка буде діяти до 28 лютого.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.