Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ЗСУ

mil.gov.ua

Четвер, 24 березня 2022, 12:44

На Львівщині до ЗСУ мобілізували понад 30 тисяч мешканців Львова та області

ЗСУ

За місяць до Збройних сил мобілізували понад 30 тисяч мешканців Львівської області.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Станом на сьогодні, 24 березня, до Збройних сил України, починаючи з 24 лютого, мобілізували понад 30 тисяч львів'ян та мешканців області, а ще понад 20 тисяч осіб зголосилися взяти участь в добровольчих формуваннях територіальних громад.

"На цей час на Львівщині сформовано дві бригади територіальної оборони: 103-я бригада, яка займається теробороною саме Львівської області, та 125-а бригада, яка займається обороною міста Львова. Тероборона – це рід військ Міністерства оборони України. Штат набраний, його збільшення наразі не планується.

З нашої сторони зараз ведеться робота щодо формування добровольчих формувань територіальних громад. У Львові зголосилося понад 6,5 тисяч добровольців, які можуть увійти в ці добровольчі формування, і ми готуємо їх до підписання контрактів. Якщо брати Львівську область, то понад 15 тисяч таких добровольців зголосилося. На цей момент, у Львові та області ведуться навчання цих добровольців із військової та медичної справ. Їм запропонують підписати контракти членів добровольчого формування територіальної громади – допоміжних сил, які мають допомагати бригадам територіальної допомоги вести оборону області та Львова" – наголосив Козицький.

Як додав міський голова Львова Андрій Садовий, члени добровольчого формування тергромади, які підписали контракт, автоматично попадають у резерв бригад територіальної оборони та в майбутньому можуть увійти у штат цих бригад.

Нагадаємо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України, тоді ж в Україні ввели воєнний стан, який продовжили до 25 квітня. 

Чоловіки, які евакуювалися на Львівщину, також мають стати на військовий облік.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.