Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

поїзд з Чехії

loda.gov.ua

Понеділок, 28 березня 2022, 09:50

З Чехії до Мостиськ курсують гуманітарні поїзди

поїзд з Чехії

До Мостиськ прибув гуманітарний поїзд з чеського міста Брно.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Вчора, 27 березня, до міста Мостиська прибув гуманітарний потяг з міста Брно (Чехія) з гуманітарною допомогою. Кожного разу поїзд доставляє близько 15 тонн гуманітарного вантажу, а у зворотному напрямку відвозить до Чехії українців.

Серед гуманітарних вантажів – продукти довготривалого зберігання, медикаменти, одяг, побутова хімія. 

Як розповів заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко, мешканці Львівщини мають змогу цим поїздом поїхати у м. Брно безплатно на тимчасове проживання, де їм надається всестороння допомога. Загалом у Чехії тимчасово проживають вже понад 300 тисяч українців.

"Плануємо, щоб цей потяг курсував двічі на тиждень. Це дасть можливість привозити гуманітарну допомогу, а з України наші мешканці поїдуть у Чехію. Проблем на кордоні з проходженням митного контролю немає, хоча це і займає трохи часу. В майбутньому хочемо облаштувати на одній із залізничних станцій у Мостиськах тимчасовий митний пост для прикордонників" – зазначив Юрій Бучко.

За його словами, всю гуманітарну допомогу, яка прибуває на Львівщину, частково розподіляють між переселенцями, які тут проживають, а іншу частину направляють у ті області, де є потреба.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.