Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ЗСУ

Вівторок, 5 квітня 2022, 14:19

Козицький видаватиме львівським добровольцям спеціальні посвідчення

ЗСУ

Членам добровольчих формувань Львівської області видаватимуть спеціальні посвідчення.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького №44/22 від 4 квітня 2022 року.

Максим Козицький затвердив розпорядження, яким врегулював порядок видачі посвідчень членів добровольчих формувань на території Львівської області.

"З метою врегулювання процедури виготовлення, видачі, заміни, зберігання та повернення посвідчень членів добровольчих формувань територіальних громад Львівської області затвердити Порядок виготовлення, видачі, заміни, зберігання та повернення посвідчень членів добровольчих формувань територіальних громад Львівської області" – йдеться у розпорядженні.

Згідно з документом, посвідчення члена добровольчого формування ОТГ Львівщини є офіційним документом, що визначає належність його власника до виконання військово-цивільного обов'язку в межах території тергромади.

Виготовлення бланків посвідчень здійснюється коштом держбюджету, а видає посвідчення лише керівник районної військової адміністрації на підставі отриманої від командира батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ заяви та доданих до неї примірників укладених контрактів добровольців тероборони.

Термін видачі посвідчення не повинен перевищувати 10 днів з моменту отримання заяви від командира батальйону Сил тероборони ЗСУ.

Також районна військова адміністрація забезпечує ведення обліку виданих посвідчень. Для визначення серії посвідчення районними військовими адміністраціями, за територіальним принципом, використовуються такі позначення: Львівська РВА – ЛР; Золочівська РВА – ЗР; Червоноградська РВА – ЧР; Яворівська РВА – ЯР; Самбірська РВА – СР; Дрогобицька РВА – ДР; Стрийська РВА – СтР.

Втрачене посвідчення вважається недійсним.

Нагадаємо, станом на 24 березня, до Збройних сил України, починаючи з 24 лютого, мобілізували понад 30 тисяч львів'ян та мешканців області, а ще понад 20 тисяч осіб зголосилися взяти участь в добровольчих формуваннях територіальних громад.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.