Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

сестри Музичук

Forbes.ua

П'ятниця, 8 квітня 2022, 12:20

Сестрам Музичук подобається російський пішак Мєдвєдєва у ФІДЕ

сестри Музичук

Гросмейстерки Анна та Марія Музичук відмовилися підписати листа до ФШУ щодо санкцій для шахістів РФ через особисту симпатію до президента ФІДЕ.

Про це повідомляє НВ.

На початку цього тижня Львівська обласна шахова федерація вирішила припинити співпрацю з львівськими гросмейстерками, чемпіонками світу з шахів Анною та Марією Музичук.

Як пояснив у коментарі журналістам заступник президента ЛОШФ Назар Фірман, вони не підписали колективного листа за виключення Росії та Білорусі з ФІДЕ.

"Гросмейстерки Анна та Марія Музичук свої підписи під листом не поставили, вони вважають, що "не все так однозначно" і що "не всі росіяни погані" – заявив Назар Фірман.

За його словами, сестри Музичук сильно симпатизують президенту ФІДЕ Аркадію Дворковичу, громадянину Росії, який раніше був заступником голови в уряді Дмитра Мєдвєдєва.

"Для нас така позиція львів'янок є дивною, ми вирішили припинити співпрацю з ними. Організація почала процедуру їхнього виключення з президії та членства у федерації" – додав Фірман.

Нагадаємо, раніше Львівська обласна шахова федерація написала відкритий лист президенту Федерації шахів України з проханням повторно звернутися до ФІДЕ для посилення санкцій проти Росії та Білорусі. Зокрема, йшлося про виключення російської шахової федерації та білоруської шахової федерації з ФІДЕ.

Додамо, у лютому цього року Марії Музичук та Анні Музичук призначили президентські стипендії.

Анна Музичук – дворазова чемпіонка України з шахів серед жінок 2003 та 2014 років. Чемпіонка світу серед шахісток віком до 20 років (2010) та до 16 років (2006).

Марія Музичук – гросмейстер (2015), чемпіонка світу серед жінок 2015 року, дворазова чемпіонка України (2012, 2013), найкраща шахістка світу 2015 року.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.