Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львів

Вівторок, 19 квітня 2022, 13:03

У Львові завершують опалювальний сезон

Львів

З 20 квітня у Львові завершується опалювальний сезон.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Від завтра, 20 квітня, у Львові завершується опалювальний сезон 2021-2022 років. Натомість бюджетні установи – лікарні, поліклініки, школи, оранжереї та інші – можуть і надалі отримувати тепло на основі листів-звернень до теплопостачальних підприємств.

"У зв’язку з підвищенням температури повітря, опалювальний сезон у Львові плануємо завершити 20 квітня. Згідно з прогнозами синоптиків, 21 квітня вдень вже буде 12 градусів і відбуватиметься поступове підвищення температури.

Відтак, щоб уникнути перегрівів і щоб мешканці зекономили кошти, опалювальний сезон завершуємо. Якщо ж будуть установи, яким необхідно отримувати тепло, а йдеться про медустанови, оранжереї, установи, де живуть вимушено переміщені українці, тощо, то вони можуть надіслати лист-звернення до "Львівтеплоенерго" чи у "Залізничнетеплоенерго" і тепло їм подаватимуть.

Натомість гаряче водопостачання будемо подавати до всіх споживачів" – заявила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Нагадаємо, завершення опалювального сезону відбувається, якщо впродовж трьох діб середньодобова температура становить більше ніж 8ºС тепла.

Додамо, опалювальний сезон у Львові стартував з 11 жовтня 2021 року.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.