Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Центр зайнятості

П'ятниця, 22 квітня 2022, 16:41

Центр зайнятості Львівщини оприлюднив вакансії зі зарплатою від 20 тисяч гривень

Центр зайнятості

У базі вакансій обласного центру зайнятості є вакансії зі зарплатою у 20 тисяч гривень.

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

Станом на 20 квітня цього року у базі вакансій Львівського обласного центру зайнятості налічується 2 375 вільних місць праці та близько 80 пропозицій працевлаштування із зарплатою, що становить понад 20 тис. грн.

Зокрема, зарплату у понад 20 тис. грн працедавці пропонують для водіїв автотранспортних засобів – 20 вакансій.

Високий заробіток пропонують працедавці представникам медичної сфери: 6 пропозицій зайнятості для лікарів загальної практики – сімейний лікар, 4 для лікарів з медицини невідкладних станів та лікарів-терапевтів, 2 – для лікарів-педіатрів та лікарів-невропатологів, по 1 пропозиції – для лікаря приймальної палати (відділення), лікаря-анестезіолога, лікаря-нарколога, лікаря-ортопеда-травматолога, лікаря-отоларинголога, лікаря-психіатра та лікаря-рентгенолога, 3 – для сестер медичних.

Також для осіб із вищою освітою пропонують вакансії для 4 агрономів, 3 психологів, 2 бухгалтерів, 2 інженерів-програмістів, для 1 – інженера служби зв'язку, 1 – керуючого фермою.

Бракує в області також 4 операторів-термістів на автоматичних лініях, 3 електрозварники ручного зварювання, по 2 машиністи автогрейдера, машиніста екскаватора, машиніста механічного котка, 1 авторемонтника, 1 тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

Також роботодавець шукає 2 пивоварів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.