Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

література

litakcent.com

Понеділок, 4 лютого 2013, 14:41

Письменниця Світлана Алексієвич та зірка білоруської музики Зміцер Вайцюшкевіч приїдуть до Львова

Під час Білорусько-шведських літературних днів у Львові 17-19 травня 2013 року, відбудеться творчий вечір лауреатки "Ангелуса"-2011, відомої білоруської письменниці Світлани Алексієвич.

 Також у межах цього проекту виступить зірка білоруської музики Зміцер Вайцюшкевіч. Про це Варіантам повідомили організатори проекту "Літературна подорож: Білорусь".

Нагадаємо, у травні Львів прийматиме справжнісінький "десант" білоруських, шведських та українських письменників. Через проблеми з білоруськими візами для шведських організаторів і напружену дипломатичну ситуацію між Білоруссю та Швецією, проект подорожує сусідніми з Білоруссю країнами.

На львів'ян та гостей міста чекатимуть два літературні вечори (п'ятничний і суботній) у Театрі Леся Курбаса, семінар про сучасну літературу в Білорусі й Україні, семінар про дитячу літературу в Білорусі, Швеції й Україні та багато інших літературних подій.

Перший вечір у Театрі Леся Курбаса відкриє шведський посол у Білорусі Стефан Ерикссон. Уже погодилися приїхати шведська поетка Єнні Вранґборґ, білорусько-шведський поет і перекладач Дмитро Плакс, титулований шведський музикант Даніель Вікслунд; очікується ще більше гостей.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.