Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

акція у Львові

Фб ЄС Львів

Прес-реліз,   Понеділок, 9 травня 2022, 10:11

Перемогли нацизм, переможемо і рашизм – Анастасія Окряк

акція у Львові

Європейська Солідарність провела на проспекті Свободи у Львові акцію, щоб ще раз нагадати світові про справжнє обличчя зла.

Вчора, 8 травня, Європейська Солідарність провела на проспекті Свободи у Львові акцію під гаслом "рашизм = нацизм", щоб ще раз нагадати світові про справжнє обличчя зла.

"8 травня – річниця капітуляції гітлерівської Німеччини у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення. Цю пам’ятну дату ми пригадуємо в умовах уже нової війни з російським агресором, який посягнув на нашу незалежність і територіальну цілісність, наше право існування українців як нації" – коментує депутатка Львівської міськради від Європейської Солідарності Анастасія Окряк.

"У 1939-1945 ворогом були нацисти, а сьогодні це рашисти – російська версія. Але Фюрер нинішньої росії вочевидь погано вчив історію. Бо якби вчив, точно знав би, що має усі шанси та підстави повторити долю Гітлера. Зараз ми захищаємо не лише Україну і навіть не Європу, ми захищаємо цивілізаційне майбутнє планети. І ми точно переможемо зло, як завжди перемагали", – дадає вона.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.