Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

АЗС

Понеділок, 9 травня 2022, 13:44

WOG збільшила продаж пального для клієнтів із карткою лояльності

АЗС

Мережа АЗС WOG збільшила об’єм заправки до 20 літрів на одне авто за наявності картки лояльності.

Про це повідомляє мережа АЗК WOG на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Мережа автозаправних станцій WOG заявила про збільшення відпуску пального приватним клієнтам, які мають карту лояльності PRIDE, до 20 літрів на добу.

"З 9.05 збільшується обмеження до 20 л на добу для приватних клієнтів при готівковому розрахунку чи оплаті банківськими картками, і лише за наявності картки лояльності PRIDE. Система PRIDE контролюватиме ліміт автоматично.

Цей крок дозволить забезпечити ефективну роботу служб критичної інфраструктури, а клієнтам АЗК WOG дозволить заправитись достатньою кількістю пального, щоб дістатися до пункту призначення або до наступного АЗК для дозаправки" – йдеться у повідомленні.

Обмеження на заправку на АЗК WOG було запроваджено з 29 квітня та обмежувалося 10 літрами на добу для приватних клієнтів за наявності картки лояльності.

Нагадаємо, дефіцит пального в Україні виник через припинення його поставок з традиційних ринків Білорусі та РФ та блокування морських поставок, масованих ударів російського агресора по інфраструктурі ринку, зокрема, руйнування Кременчуцького НПЗ, а також через запроваджені урядом граничні ціни на бензин та дизпаливо.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.