Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

Стадіон Юність Львів

Прес-реліз,   Субота, 21 травня 2022, 05:53

Діти-переселенці зіграли в регбі у Львові

Стадіон Юність Львів

У Львові, на стадіоні "Юність" вчора, 20 травня, для вимушено переселених дітей влаштували гру в регбі.

Участь у грі разом із вихованцями регбійного клубу "Сокіл" взяло десятеро дітей із Донецької, Луганської та Київської областей.

Регбійну гру організували Федерація регбі Львівщини та Управління молоді та спорту Львівської ОВА.

"Ми організовуємо активне дозвілля для дітей з міст, де відбуваються активні бойові дії, щоб вони відчули, що життя триває попри війну в Україні. Діти постійно зайняті, хтось іде на малювання, хтось на регбі, хтось на інші гуртки. Сім'ї деяких дітей залишились в містах, де триває війна, тому ми намагаємося їх тут розрадити, зайняти дозвіллям, зокрема знайомимо з різними видами спорту", - розповіла керівниця відділу фізичної культури і спорту управління молоді та спорту ЛОВА Ольга Козій.

Віце-президент Федерації регбі Львівщини Юрій Грабовський сказав, що федерація готова проводити такі регбійні матчі надалі.

"Діти дуже старанні, у них все добре виходить. Я б хотів, щоб старші у них навчалися любити спорт та рух", підсумував Юрій Грабовський.

Після гри дітям вручили нагороди та смаколики.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.