Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Грабовецько-Дулібівська ОТГ

rada.info

П'ятниця, 3 червня 2022, 13:37

На Стрийщині збудують установку з перероблення вживаних автомобільних шин

Грабовецько-Дулібівська ОТГ

На території Грабовецько-Дулібівської ОТГ планують розмістити установку з перероблення вживаних автомобільних шин.

Про це повідомила пресслужба Грабовецько-Дулібівської сільської ради Стрийського району.

Грабовецько-Дулібівська сільрада оприлюднила заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо розробки детального плану території з метою розміщення установки з перероблення вживаних автомобільних шин, відходів гуми.

Збудувати установку з перероблення шин планують на території цієї ОТГ у селі Нижня Стинава на вул. І. Франка, 2.

Як вказано у повідомленні, значного негативного впливу на довкілля та здоров’я населення будівництво не створить, а територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться поза межами структурних елементів екологічної мережі.

Також тут відсутні об’єкти природно-заповідного фонду.

"Під час будівництва об’єктів вплив на повітряне середовище буде зумовлюватись збільшенням викидів забруднювальних речовин від роботи двигунів транспортних засобів, викидами пилу при проведенні земляних робіт. Дані речовини будуть утворюватися в незначних кількостях, без перевищень норм ГДК.

При експлуатації проєктованої установки буде спостерігатись збільшення викидів забруднювальних речовин внаслідок створення стаціонарних джерел викидів. Якісний та кількісний склад забруднюючих речовин буде визначено на наступних етапах проєктування.

Забір води з поверхневих водних джерел і скидання стічних вод у водні об'єкти не передбачається. Проєктні рішення не матимуть негативного впливу на водні ресурси

При будівництві об’єктів можливе тимчасове складування будівельних відходів та залишків матеріалів.

Порушення ґрунтового покриву може відбуватись під час будівництва та руху транспортних засобів. Потенційними джерелами забруднення ґрунту під час проведення будівельних робіт є просипи сипучих матеріалів при розвантажувально-навантажувальних та перевантажувальних роботах, випадкові проливи бітуму, дизельного палива, емульсії або асфальтобетонної суміші. Можливе забруднення ґрунту та підземних вод відходами в разі неналежного зберігання" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на території у понад 60 гектарів поблизу Яворова планують розмістити індустріальний парк з бізнес-центром, логістичним комплексом та заводами. Також збудувати індустріальний парк планують у Стрию.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.