Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

митрополита Філарет

Фб Львівської Єпархії УПЦ ПМ

Середа, 8 червня 2022, 12:00

Православні москвофіли зі Львова підтримали ілюзію втечі від РПЦ

митрополита Філарет

Львівська УПЦ московського патріархату підтримала рішення Собору УПЦ МП, всупереч протестам вірян.  

Про це повідомляє Львівська Єпархія Української православної церкви московського патріархату на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 7 червня, у Львові відбулися збори духовенства Львівської Єпархії УПЦ московського патріархату, який підтримав усі рішення Собору УПЦ московського патріархату, що відбувся 27 травня 2022 року в Києві. 

"Духовенство єпархії звернуло увагу на те, що в соціальних мережах було поширено інформацію щодо проведення цими днями в кафедральному соборі Львова нібито єпархіальних чи парафіяльних зборів, на яких більшість вірних висловилися проти рішень Собору УПЦ.

Повідомляємо, що ніяких єпархіальних чи парафіяльних зборів у кафедральному соборі Львова не проводилося і, відповідно, ніяких процедурних рішень прийматися не могло" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Собор УПЦ МП змінив у своєму статуті забрав згадки про РПЦ, щоб уникнути відповідальності перед законом України, пережити війну з найменшими втратами та зберегти філію російської церкви в Україні.

Нагадаємо, 25 травня депутати Дрогобицької міської ради прийняли рішення заборонити на території Дрогобицької ОТГ діяльність храму Св. Іова Почаєвського на вулиці Трускавецькій, 56. Після цього рішення настоятелі храму вивезли з нього весь церковний інвентар, який придбали за кошти громади, залишивши голі стіни.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.