Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

індустріальний парк Галіт

drohobych-rada.gov.ua

Вівторок, 28 червня 2022, 10:38

Дрогобицька міськрада шукає керуючого індустріальним парком

індустріальний парк Галіт

Засновники обіцяють, що до парку можна буде добратися літаком. 

Дрогобицька міськрада оголосила відкритий конкурс з відбору керуючого Еко-смарт індустріального парку "Галіт".

Про це повідомила пресслужба міськради.

Індустріальний парк є комунальною власністю, він розміститься на площі 19,00 га та діятиме 30 років.

Майбутній індустріальний парк буде єдиним інноваційним в Україні центром синергії проривних технологій у сфері легкої, машинобудівної, хімічної та мебельної промисловості, а також у сферах IT та науково-технічної діяльності.

Його засновники обіцяють, що це буде замкнута еко-система зі впровадженням новітніх підходів до виробництва, альтернативній енергетиці, сортування відходів – для зменшення "вуглецевого сліду" в ракурсі екологічних норм.

Фінансування парку візьме на себе Дрогобицька міськрада. Також планується залучення кредитних коштів, грантів тощо.

"Загальний розмір капіталовкладення в будівництво усіх об’єктів індустріального парку складатимуть близько 32 мільйонів доларів США. Загальний розмір капіталовкладення в облаштування усієї території земельної ділянки парку складатимуть близько 7 мільйонів доларів США", – обіцяють у концепції. 

Серед логістичних переваг парку значиться наявність Дрогобицького аеродрому. "Злітно-посадкова смуга аеродрому має асфальтно-бетонне покриття розміром 900х21 м. Сюди можуть прилітати та приземлятися всі літаки "легкої авіації". Загальна площа аеродрому – понад 2,3 га призначений для польотів повітряних суден вагою до 10 тонн. Відстань до Аеропорту Львів = 76 км.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла законопроєкти, якими запровадила податкові та митні пільги для індустріальних парків.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.