Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міська рада

city-adm.lviv.ua

Четвер, 30 червня 2022, 12:30

Садовий перетворить Львів на західний форпост відновлення економіки України

Львівська міська рада

Про це йдеться в програмі "7 дій економічного поступу Львова в умовах воєнного стану". 

Львівська міська рада підготувала до ухвалення Програму "7 дій економічного поступу Львова в умовах воєнного стану", яка передбачає пріоритетний розвиток індустрії охорони здоров'я, оборонної індустрії, харчова та легкої промисловості та  індустрії ІТ та бізнес-послуг у Львові в час війни.

Про це йдеться в проєкті рішення Львівської міської ради.  

Програмою визначені стратегічні цілі економічного розвитку Львівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану. Її метою є забезпечити умови для впровадження короткострокових дій з реагування на виклики економічного розвитку Львівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану та трансформації міста у західний форпост відновлення економіки України.

До пріоритетних галузей економічного розвитку Львівської міської територіальної громади розробники програми віднесли: індустрію охорони здоров'я, оборонну індустрію, харчову, легку промисловість, а також  індустрію ІТ та бізнес-послуг.

Серед завдань, визначених на виконання програми, передбачений розвиток промзон Сигнівка та Рясне 2, а також активізація промислових зон на територіях колишніх підприємств (Львівського автобусного заводу (вул. Стрийська), ЗАТ Львівський керамічний завод (вул. Сяйво, 12), ВАТ “Львівська експедиція по захисту хлібопродуктів"  (вул. Т. Шевченка, 200), ВАТ Львівська макаронна фабрика (вул. Городоцька, 282), Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування та протезування (вул. Рудненська,10) шляхом залучення інвестицій бізнесу, міжнародних фінансових інституцій та програм розвитку та їх трансформації у висококваліфіковані науково-технологічні парки для малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, до війни Львів позиціював себе як центр туристичної індустрії, розвитку вищої освіти, а також індустрії ІТ.

Сьогодні, 30 червня, відбувається пленарне засідання Львівської міської ради в закритому режимі. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.