Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ЛАЗ

Четвер, 30 червня 2022, 12:40

Львівська міськрада попросить уряд погодити створення індустріального парку на території ЛАЗу

ЛАЗ

Депутати Львівської міської ради планують створити муніципальний індустріальний парк на території Львівського автобусного заводу.

Депутати Львівської міської ради планують звернутись до Кабінету міністрів з пропозицією створити муніципальний індустріальний парк на території Львівського автобусного заводу орієнтовною площею 56 га.

Про це йдеться в проєкті рішення Львівської міської ради. 

Львівська міська рада також планує затвердити Програму створення та розвитку індустріального парку на території Львівського автобусного заводу. Самої програми у відкритому доступі немає.

Львівська міська рада також іншим проєктом рішення визнала за доцільне створити муніципальний індустріальний парк  на території Львівського автобусного заводу на вул. Стрийській, 45.

Нагадаємо, Холдингова компанія UFuture бізнесмена Василя Хмельницького повідомила про намір інвестувати у створення індустріального парку у Львові.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.