Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Четвер, 14 липня 2022, 16:29

Колишній держреєстратор незаконно зареєстрував право власності на приміщення у центрі Львова

Львів

Вартість цих приміщень становить близько 4,2 мільйона гривень.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо уродженця Львова, колишнього державного реєстратора, який незаконно зареєстрував право власності на нежитлові приміщення в центрі Львова.

"Обвинувачений, перебуваючи на посаді державного реєстратора, на підставі поданих підроблених документів, з метою одержання неправомірної вигоди для себе та інших осіб, сформував та вніс до Державного реєстру прав заяву про реєстрацію права власності на об’єкт нерухомого майна – нежитлові приміщення, що знаходяться у центрі Львова.

Внаслідок чого із комунальної власності Львівської міської ради незаконно вибули нежитлові приміщення загальною площею 88,7 кв м, вартістю майже 4,2 млн грн" – наголосили в прокуратурі.

Крім цього, Франківська окружна прокуратура Львова подала позов щодо витребування цих приміщень з незаконного володіння та скасування реєстрації права приватної власності. Галицький районний суд задовольнив цей позов в повному обсязі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.