Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

забруднення води

П'ятниця, 15 липня 2022, 16:19

У Львові до жовтня планують розробити план з запобігання забрудненню озера Глинна Наварія

забруднення води

Андрій Садовий створив робочу групу для розв'язання питання щодо забруднення озера Глинна Наварія.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №230 від 15 липня 2022 року.

Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу для запобігання забрудненню озера Глинна Наварія.

"З метою врегулювання питання запобігання забрудненню озера Глинна Наварія утворити робочу групу для врегулювання питання запобігання забрудненню озера Глинна Наварія" – йдеться у документі.  

Керівницею робочої групи стала заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, а її заступником – директор департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Олександр Одинець.

До складу цієї робочої групи також увійшли: 

Члени робочої групи: заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, начальниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова, радниця міського голови Львова Ірина Оршак, депутат міської ради Володимир Лучишин, депутат міської ради Андрій Шевців.

Робоча група має розробити план заходів із запобігання забрудненню озера Глинна Наварія та подати на розгляд міському голові Львова до 1 жовтня 2022 року.

Зазначимо, ще у 2017 році львівські екологи обстежили територію біля озера та виявили, що воно наповнюється потоками неочищених вод зі сіл Наварія, Малечковичі, Сокільники та водами річки Щирка з села Годовиця.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.