Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Краківець

dpsu.gov.ua

Понеділок, 18 липня 2022, 10:35

Пункт пропуску Краківець – Корчова тимчасово закрили для автівок

Краківець

Обмеження не стосуються автівок, які прямують з Польщі до України.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

З понеділка, 18 липня, рух для легкового транспорту через пункт пропуску "Краківець – Корчова" до Польщі тимчасово обмежили.

"Про час відновлення пропуску легковиків на виїзд буде повідомлено додатково. Просимо громадян врахувати дану інформацію та при плануванні поїздок до Польщі обирати інші пункти пропуску. Разом з тим, пропуск легкових автомобілів на в’їзд через "Краківець" здійснюється без змін" – йдеться у повідомленні.

Як наголошували раніше у Львівській ОВА, обмеження триватимуть 10 днів через будівництво захисного павільйону й не стосуватимуться вантажівок.

 

Нагадаємо, 20 червня на пункті пропуску "Краківець – Корчова", у межах проєкту "Відкритий кордон", збільшили кількість смуг для руху вантажівок з 4 до 10 та створили додаткові павільйони для митного та паспортного контролю.

 

Проєкт "Відкритий кордон" передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні та покращення логістики у напрямку Україна-ЄС. Цей проєкт реалізують у межах домовленостей президента України Володимира Зеленського та президента Польщі Анджея Дуди щодо максимального усунення бар'єрів під час перетину кордону.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram