Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Вівторок, 19 липня 2022, 09:50

У Львові прощатимуться з трьома бійцями, які загинули у бою з окупантами

Львів

Сьогодні у місті прощатимуться з Героями Андрієм Шекіним, Олександром Бродовським та Андрієм Петровим.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Сьогодні, 19 липня, Львів попрощається з бійцями 80-ій окремій десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ Андрієм Шекіним і Олександром Бродовським та бійцем військової частини А4007 Андрієм Петровим, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками.

Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. 

О 11:00 год розпочнеться Чин похорону Андрія Шекіна та Олександра Бродовського, 11:30 год – міська церемонія прощання з Героями (пл. Ринок).

О 15:00 год – початок Чину похорону Андрія Петрова, 15:30 год – міська церемонія прощання з Героєм (пл. Ринок).

Опісля церемоній прощання на площі Ринок, похоронні процесії рухатимуться до Личаківського кладовища за маршрутом: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар (поле почесних поховань №86-А).

 

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram