Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська міськрада

Четвер, 7 лютого 2013, 20:37

Депутати Львівської міськради подолали вето міського голови на 3 ухвали

Депутати подолали вето міського голови Львова Андрія Садового щодо ухвали про плату за паркування, надання ділянки на вул. Струмок у Львові та ділянки на вул. Володимира Великого у Львові.

 

Про це Варіанти повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Зауваження юридичного управління до ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 №120» в тому, що внесено зміни в додаток №2 ухвали про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території міста Львова. В процесі розгляду цієї ухвали декілька майданчиків для паркування було вилучено, і, відповідно, долучено декілька інших майданчиків, розташування яких не погоджено з ДАІ м. Львова, а також з управлінням архітектури та управлінням земельних ресурсів», – зазначають у міськраді.

Подолане вето міського голови на ухвалу «Про затвердження гр. Панченко Н.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Струмок (між будинками № 16-а та № 22)».

«При аналізі проекту землеустрою, на підставі якого виносилась зазначена ухвала, з’ясована розбіжність в документах. За інформацією архівної довідки, виданої державним архівом Львівської області 17.08.2010 року, зазначена земельна ділянка знаходиться у фактичному користування гр. Панченко Н. І. Але, відповідно до довідки, виданої Держкомземом Львівської області, зазначена земельна ділянка відноситься до земель міста Львова, які нікому не належать», – йдеться у повідомленні.

Зауваження до ухвали про погодження ПП «К Плюс «Наш Дім» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 12, полягають в тому, що на земельній ділянці, площею 0,860 га, знаходиться підземний туалет.

«Юридично ця земельна ділянка є вільною. Згідно з земельним кодексом, питання розпорядження земельних ділянок відбувається через конкурс або аукціон, а також жодними нормативними документами не передбачено надання в оренду земельних ділянок для обслуговування підземних приміщень», – пояснено у повідомленні. 

Нагадаємо, сьогодні було подолане також вето на ухвалу Садового про встановлення УДППЗ «Укрпошта» орендної плати за користування нежитловими приміщеннями.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.