Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Середа, 3 серпня 2022, 10:31

У Львові планують закупити тисячі буржуйок

Львів

Андрій Садовий відкинув можливість подачі гарячої води лише у певні години та анонсував закупівлю "буржуйок".  

Про це повідомляє видання Tvoemisto.tv

Як заявив міський голова Львова Андрій Садовий, у Львові для економії енергоресурсів не розглядають варіант з подачею гарячої води львів'янам лише у певні години, натомість місто закупить тисячі "буржуйок". 

"Якщо ворог завдасть удар не тільки по електропідстанціях, ми вже це бачили, але і по теплоелектростанціях, то ми можемо опинитися без будь-яких джерел енергії, без газу. Зараз ми розробляємо в місті комплексну програму, яка б зробила можливим використання альтернативних джерел опалення.

Крім того, ми будемо закупляти тисячі "буржуйок" для забезпечення міста і хочемо, щоби мешканці теж були відповідальні та розуміли, в який час ми живемо" – наголосив Садовий.

Зазначимо, у липні на порталі е-петицій Львівської міської ради зареєстрували петицію, у якій для економії енергоресурсів пропонують зменшити подачу гарячої води до двох днів на тиждень, зокрема, подавати її лише у середу та суботу з 06:00 год до 23:00 год.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.