Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Середа, 17 серпня 2022, 16:47

У Львові планують створити єдиний центр надання соцпослуг

Львів

Андрій Садовий створив робочу групу для напрацювання концепції створення єдиного центру надання соцпослуг у Львівській ОТГ.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №258 від 11 серпня 2022 року.

Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу щодо напрацювання концепції створення єдиного центру надання соціальних послуг у Львівській міській територіальній громаді. 

"З метою оптимізації сфери соціального захисту у Львівській міській територіальній громаді, покращання якості надання соціальних послуг утворити робочу групу щодо напрацювання концепції створення єдиного центру надання соціальних послуг у Львівській міській територіальній громаді" – йдеться у документі.  

Керівником робочої групи став перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

До складу цієї робочої групи також увійшли: директор департаменту "Адміністрація міського голови" Євген Бойко, директорка юридичного департаменту міськради Гелена Пайонкевич, депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук.

Робоча група має напрацювати шляхи реформування сфери соціального захисту та подати на розгляд міському голові Львова.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.