Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

пасажирські перевезення

Середа, 17 серпня 2022, 12:08

Козицький скасував рішення голови Дрогобицької РДА щодо перевізників

пасажирські перевезення

Максим Козицький розірвав угоди з перевізниками на чотирьох маршрутах, що курсують на території Дрогобицького району.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького № 260/0/5-22ВА від 15 серпня 2022 року.

Максим Козицький скасував три розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 2020 року, яку стосуються пасажирських перевезень.

"З метою створення рівних умов для роботи усіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту зобов'язую скасувати розпорядження голови Дрогобицької РДА від 15.07.2020 № 198 "Про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі Дрогобицького району", від 15.07.2020 № 200 "Про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі Дрогобицького району" та від 23.07.2020 № 206 "Про продовження строку дії договорів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району" – йдеться у розпорядженні.

Відтак Козицький доручив Дрогобицькій РДА забезпечити дострокове розірвання діючих договорів та додаткових угод на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах № 147 Дрогобич АС – Трускавець (18 автобусів), № 148А Стебник АС – Дрогобич АС (5 автобусів), № 146 Стебник АС – Східниця АС (6 автобусів) та № 133 Дрогобич АС – Михайлевичі (1 автобус).

Також Козицький доручив управлінню транспорту та зв’язку Львівської ОВА та Дрогобицькій міськраді забезпечити організацію роботи цих приміських автобусних маршрутів на території Дрогобицького району.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.