Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість Львівщини

П'ятниця, 19 серпня 2022, 13:51

На Львівщину з Харкова переїде завод з виробництва хліба

промисловість Львівщини

Станом на 17 серпня 203 релоковані підприємства завершили переїзд на територію області.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Станом на 17 серпня, на територію Львівської області вже переїхали 203 підприємства з інших областей. Наразі повноцінну роботу в області запустили 130 підприємств.

Найбільше релокованих у таких галузях: легка промисловість – 39, машинобудування – 23, металообробка – 23, харчова промисловість – 21, хімічна промисловість – 13, медицина – 11, будівництво – 9, меблева промисловість – 7, торгівля – 36, інші – 21.

Як розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда, одним із перших підприємств, яке взяло участь у державній програмі релокації та перевезло свої виробничі потужності із Харкова, є – ТОВ "Імекс Макс", яка планує працевлаштовувати людей саме з Львівщини.

"Також потрібно згадати про будівництво нового заводу хлібобулочних виробів на території Львівського району, яке невдовзі розпочнеться. Мережа заводів та точок продажу в основному була зосереджена на сході України (Харків та Київ). Попередньо на заводі працюватиме приблизно 1000 людей" – зазначив Степан Куйбіда.

Нагадаємо, станом на кінець липня 193 релоковані підприємства завершили переїзд на територію області. На підтримку бізнесу Львівщини на час дії воєнного стану в Україні передбачили 50 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.