Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Львівська опера

Понеділок, 22 серпня 2022, 12:56

Львівська опера до Дня Незалежності виступить на міжнародних фестивалях

Львівська опера

До Дня Незалежності України Львівська опера виступатиме на фестивалях у Польщі та Італії.

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України на своїй сторінці у Фейсбуці.

Впродовж 23-25 серпня Львівська національна опера представлятиме оперне мистецтво України одночасно на кількох фестивалях. Зокрема, львівські митці виступатимуть на фестивалі Пуччіні в Італії та на Міжнародному фестивалі імені Станіслава Монюшка у Польщі.

"Львівська національна опера єдина з-поміж усіх оперних театрів України візьме участь в одному із наймасштабніших музичних фестивалів Європи, присвяченому творчості славетного італійського композитора Джакомо Пуччіні. Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня, солісти, хор та оркестр театру під орудою музичного керівника Івана Чередніченка на запрошення Фонду фестивалю імені Дж. Пуччіні виступатимуть в Італії.

Тим часом у День Незалежності України інший склад солістів, хору та симфонічного оркестру Львівської національної опери, у співпраці з Галицьким академічним камерним хором (художній керівник – Василь Яциняк), візьмуть участь у ювілейному 60-му Міжнародному фестивалі імені С. Монюшка. Фестиваль проводиться у м. Кудова-Здруй (Польща) та цьогоріч присвячений 150-річчю з дня смерті патрона фестивалю, одного із найвизначніших польських композиторів-романтиків Станіславові Монюшку" – йдеться у повідомленні.

Наступного дня, 25 серпня, Львівська національна опера даватиме концерт у Вроцлавському оперному театрі. У тому ж складі артисти театру представлять концерт "Найгарніші голоси Львівської опери – класика української польської та італійської опер".

Організаторами події є, зокрема, Генеральне Консульство України у Вроцлаві та Вроцлавське коло Об’єднання Українців у Польщі.

"Варто зазначити, що львівська публіка також матиме нагоду почути програму української та світової оперної класики, яка буде представлена у Польщі. На сцені Львівської національної опери ця концертна програма під назвою "Опера-Гала" відбудеться 19 та 27 серпня" – наголосили у міністерстві.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram