Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

Четвер, 8 вересня 2022, 11:17

У Львові фіксують початок нової хвилі коронавірусу

медичний заклад у Львові

У місті поступово зростає кількість хворих на коронавірус.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Як заявила керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Леся Кобецька, у Львові кількість хворих на коронавірус поступово зростає, тому медики говорять про початок нової хвилі пандемії коронавірусу.

"З початку серпня бачимо збільшення кількості захворілих на коронавірус. На початку серпня було госпіталізовано 16 пацієнтів, через тиждень – 36, ще через тиждень – 76, і піком було 122 госпіталізованих. Загалом у серпні мали 900 захворілих, більшість з них мали легку форму" – наголосила Леся Кобецька.

За її словами, легший перебіг цієї хвилі пояснюється тим, що люди вакцинувались.

Наразі 70% містян вакциновані першою дозою, 67% – другою дозою, 8% – першою бустерною дозою, і ще 240 осіб – другою бустерною дозою. У Львові вакцинуватись можна такими вакцинами: Johnson&Johnson, Pfizer та CoronaVac.

"Вакцину Johnson&Johnson отримали близько місяця тому, і рекомендувала б нею активно вакцинуватися тим, хто ще не вакцинувався зовсім: це зручно, тому що вакцинуватися треба лише раз і тоді за пів року – робити бустерну дозу. Маємо Pfizer – наразі він закінчується, але впродовж 10 днів маємо отримати нову поставку, та CoronaVac" – додала Леся Кобецька.

Загалом у міських лікарнях Львова передбачили понад тисячу ліжок для хворих на коронавірус у трьох міських лікарнях: лікарні святого Пантелеймона, лікарні святого Миколая та 5-тій лікарні.

Нагадаємо, наприкінці липня в Україні виявили новий штам коронавірусу Омікрон – ВА.5. Наразі на Львівщині зростає кількість випадків захворювання на коронавірус.

Додамо, в Україні на час дії воєнного стану скасували вимогу щодо наявності Covid-сертифікатів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.