Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

dpsu.gov.ua

Понеділок, 19 вересня 2022, 13:43

За добу з України виїхали майже 40 тисяч людей

пункт пропуску

За останню добу західний кордон України перетнули 83 тисячі людей, з них виїхали з країни понад 38 тисяч осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу, 18 вересня, державний кордон України на західній ділянці перетнули 83 тисячі осіб та майже 19 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, минулої доби з України виїхали понад 38 тисяч осіб. Більшість із тих, хто виїхав – понад 21 тисяча людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці, решта поїхали до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

Також до України за минулу добу прибули понад 44 тисячі осіб, майже 41 тисяча з яких – українці, більшість з них – чоловіки.

Крім цього, оформили 57 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, через введення воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України, а польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму.

Станом на 5 вересня до Польщі прибули понад 6 мільйонів біженців з України, натомість станом на 18 квітня, починаючи з 24 лютого в Україну з-за кордону повернулися 1 мільйон 60 тисяч українців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram