Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Понеділок, 19 вересня 2022, 14:06

29 вересня депутати Львівської міськради зберуться на сесію

Львівська міськрада

Депутати міськради втретє з часу введення воєнного стану зберуться на сесію.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрій Садового №315 від 16 вересня 2022 року.

Андрій Садовий прийняв рішення про скликання 10-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання та формування її порядку денного, яка відбудеться 29 вересня.

"Скликати 10-у сесію Львівської міської ради 8-го скликання 29 вересня 2022 року о 10-й годині у сесійному залі міської ради. Сформувати порядок денний 10-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання. Подати порядок денний 10-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання на затвердження міській раді", – йдеться у розпорядженні.

Серед питань, які розглядатимуть депутати, – внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердження галузевих програм Львівської МТГ.

Також у порядок денний сесії включені питання щодо нового переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні та продаж земельних ділянок, результати фінансового аудиту ЛМКП "Львівтеплоенерго" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

Зазначимо, це буде третє сесійне засідання Львівської міської ради з початку введення в Україні воєнного стану. Друге відбулося 18 серпня.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.