Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Польща

StrazGraniczna

П'ятниця, 23 вересня 2022, 11:55

У трьох містах Польщі відкриють нові підрозділи Міграційної служби України

Польща

Міграційна служба України відкриває нові підрозділи у Вроцлаві, Гданську та Кракові.

Про це повідомляє Укрінформ.

Державна міграційна служба розширює мережу своїх підрозділів у Польщі. Зокрема, крім відділу у Варшаві, який працює з 29 червня, з'являться ще три – у Вроцлаві, Гданську та Кракові.

Як заявила голова Державної міграційної служби Наталя Науменко, це рішення прийняли, щоб допомогти українським переселенцям відновити документи. 

"У перші дні війни, коли люди виїздили за кордон та вивозили дітей, вони стикнулися з проблемою, що для оформлення певних послуг в країнах ЄС необхідно мати діючі документи. І в цьому випадку були прийняті безпрецедентні рішення уряду, МВС та ДМС зі 29 червня цього року ми розпочали нашу роботу у Варшаві. Польща – це перший регіон, де є представництво міграційної служби через ДП "Документ" і де ми працювали спочатку на мобільних бусах. І тепер ми вже працюємо в стаціонарних центрах" – пояснила Науменко.

За її словами, лише за два місяці було оформлено більше ніж 25 тисяч документів. Тому, через великий попит, представництва міграційної служби створять ще у трьох містах Польщі.

"Попит шалений – тільки за два місяці ми оформили понад 25 тисяч документів. Ми розуміємо, що записатися в електронну чергу неможливо, бо запис іде на два-три місяці вперед. Адже до Варшави їдуть українці з інших країн ЄС, щоб відновити документи. На сьогодні ми розгортаємо наші потужності у Вроцлаві, Гданську та Кракові" – додала Наталя Науменко.

Крім цього, за погодженням МЗС буде розширено представництво служби на території Туреччини, Німеччини, Чехії та Словаччини.

Додамо, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну за спрощеною процедурою у Польщі працевлаштувалися 358 тисяч українців. Станом на 26 липня до Польщі прибули понад 5 мільйонів біженців з України.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.