Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Школярик

П'ятниця, 23 вересня 2022, 13:56

У Дрогобицькій ОТГ залишився лише один Школярик

Школярик

Дрогобицька ОТГ передала 4 з 5 "Школяриків" на потреби ЗСУ, наразі міськрада звернулася до Львівської ОВА на отримання 5 шкільних автобусів.

Про це повідомила Дрогобицька міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

З 24 лютого, початку повномасштабної війни РФ проти України, Дрогобицька ОТГ передала на потреби ЗСУ чотири з п’яти автобусів "Школярик", які перебували на балансі відділу освіти.

Шкільні автобуси здійснювали довезення школярів у селах Дрогобицької ОТГ, зокрема до шкіл Лішні, Бистриці, Медвежі та Нижніх Гаїв.

Станом на сьогодні потреба в "Школяриках" є нагальною через те, що навчання в школах розпочалось у звичному форматі, а школярі з цих сіл змушені доїжджати до своїх навчальних закладів громадським транспортом.

"Попередні "Школярики" були придбані шляхом співфінансування. Львівська ОДА запросила в нас інформацію щодо потреб в шкільних автобусах в нашій громаді та можливостей їх дофінансування з місцевого бюджету. Ми подали запит на п’ять автобусів. Тож очікуємо на відповідні дії зі сторони ЛОДА та подальшої закупівлі необхідного транспорту" – пояснив начальник відділу освіти Дрогобицької міської ради Віталій Вовків.

За його словами, наразі на балансі відділу освіти Дрогобицької міськради залишається лише один "Школярик", який возить дітей до школи в селі Снятинка.

Зазначимо, на початку вересня у Львівській ОВА заявили, що з обласного бюджету виділили вже 55,7 млн грн для закупівлі "Школяриків" тим громадам, які віддали свої на потреби ЗСУ. Також понад 60 територіальних громад Львівщини звернулись до Львівської ОВА з пропозицією про виділення їм шкільних автобусів.

До повномасштабного військового вторгнення РФ на Львівщині налічувалося 410 шкільних автобусів, з яких 87 передали для евакуації мешканців із зон активних бойових дій. 

Додамо, у березні голова Львівської ОВА Максим Козицький розпорядився вилучити у громад області шкільні автобуси на час дії воєнного стану.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.