Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівщина

Понеділок, 26 вересня 2022, 16:55

На Львівщині планують створити 240 нових робочих місць

Львівщина

В області планують створити майже 240 нових робочих місць у рамках програми "єРобота".

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

Станом на 26 вересня цього року, починаючи з липня, центр зайнятості прийняв рішення щодо надання коштів 100 учасникам урядової програми "єРобота", що спрямована на розвиток або започаткування власної справи.

За словами директора Львівського обласного центру зайнятості Василя Барилюка, грант отримають 58 фізичних осіб-підприємців, 12 – юридичних осіб і 30 тих, хто тільки буде організовувати власну справу.

Середній розмір мікрогранту – 231,5 тис. грн. Фінансову допомогу держави можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, закупівлю тварин, програмного забезпечення, оплату послуг з маркетингу та на інші потреби, необхідні для започаткування або розширення підприємницької діяльності.

Внаслідок цієї програми в області буде створено майже 240 нових робочих місць у таких галузях економіки як ресторанний бізнес, будівельна індустрія, сільське господарство. Також збільшиться виготовлення хлібобулочної продукції, масла та сиру, меблів, верхнього, трикотажного або в’язаного одягу, аксесуарів, взуття, предметів з деревини та ін.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.