Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

бруківка

Вівторок, 27 вересня 2022, 13:26

У Львові на облаштування простору використають бруківку з вулиці Хмельницького

бруківка

Бруківкою з вул. Б. Хмельницького облаштують простір на вул. Б. Хмельницького – вул. Новознесенській.

Сьогодні, 27 вересня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про використання Личаківською районною адміністрацією бруківки, отриманої при реконструкції вул. Б. Хмельницького.

Бруківку, який демонтують з вулиці Б. Хмельницького та відвозять на зберігання на територію очисних споруд ЛМКП "Львівводоканал" на вул. Пластовій, 13, мають передати в користування Личаківській районній адміністрації.

Йдеться про 750 м² бруківки, яку Личаківська РА планує використати для облаштування простору на вул. Б. Хмельницького, 124 – вул. Новознесенській, 1 у Львові.

Додамо, ще у жовтні 2019 року у місті зареєстрували електронну петицію з вимогою заборонити демонтаж бруківки. За словами автора, громада міста Львова обурена неодноразовими випадками демонтажу та вивезення історичної бруківки.

Зокрема, у березні 2019 року активіст знайшов львівську бруківку на смітнику, яку викинули на мулових полях ЛКП "Львівводоканал". 
Натомість грудні 2017 року у міськраді заявили, що у Львові обліковують всю демонтовану з доріг бруківку.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.