Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Середа, 28 вересня 2022, 13:49

В Україні цього епідемічного сезону циркулюватимуть чотири штампи грипу та Covid-19

коронавірус

Протягом епідемічного сезону 2022-2023 років в Україні передбачається циркуляція вірусів грипу та коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України  на своїй сторінці у Фейсбуці.

Протягом епідемічного сезону 2022-2023 років в Україні передбачається циркуляція вірусів грипу та коронавірусу.

Для профілактики грипу у Центрі громадського здоров'я запропонували чотиривалентні вакцини проти вірусів грипу, які ймовірно циркулюватимуть на території України:

- вірус, подібний A/Victoria/2570/2019(H1N1)pdm09;
- вірус, подібний A/Darwin/9/2021 (H3N2);
- вірус, подібний B/Austria/1359417/2021 (лінія B/Victoria);
- вірус, подібний B/Phuket/3073/2013(лінія B/Yamagata).

"Найкращою профілактикою грипу та Covid-19 (належить до категорії ГРВІ) є вакцинація. Обидва щеплення належать до рекомендованих. Також памʼятайте, що лікувати вірусні захворювання антибіотиками – хибне до затверджених протоколів лікування" – наголосили у Центрі громадського здоров'я.

Уникнути захворювань допоможе профілактика та дотримання епідемічних норм: вакцинація проти грипу та Covid-19; носіння масок; уникнення місць, де є великі скупчення людей; дотримання "етикету кашлю" (закривайте рот і ніс хустинкою або згином ліктя); ізоляція за перших симптомів грипу та ГРВІ.

Нагадаємо, на початку вересня в області заявили, що можуть посилити обмежувальні заходи через ріст захворюваності на коронавірус. А в Україні на час дії воєнного стану скасували вимогу щодо наявності Covid-сертифікатів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.