Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

призовна кампанія

Понеділок, 3 жовтня 2022, 11:38

В Україні скасували осінній призов

призовна кампанія

Володимир Зеленський скасував осінній призов і відтермінував демобілізацію.

Про це йдеться в указі Президента України №678/2022 від 30 вересня 2022 року.

Президент Володимир Зеленський підписав указ, який скасовує осінній призов в Україні та відтерміновує звільнення строковиків у запас.

Зокрема, документ вносить зміни в указ президента від 29 грудня 2021 року № 687 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році".

Новий указ виключає з попереднього пункти 2-6, які стосуються чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні 2022 року.

Також згідно з указом, звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, яке мало б відбуватися у жовтні – грудні 2022 року, відтепер відбудеться "не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації".

Указ набирає чинності від дня його опублікування.

Нагадаємо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України, тоді ж в Україні ввели воєнний стан, який продовжили до 21 листопада, та продовжили проведення загальної мобілізації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.