Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівське сміття

Середа, 5 жовтня 2022, 16:56

У Львові за мільйон гривень досліджуватимуть склад сміття у контейнерах для відходів

львівське сміття

ЛКП "Зелене місто" замовило за 1,2 мільйона гривень розроблення звіту з визначення морфологічного складу львівського сміття.

Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" оголосило тендер у системі ProZorro на розроблення звіту з визначення морфологічного складу твердих побутових відходів на території Львівської міської територіальної громади, яку переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2023 року.

Аукціон стартує 17 жовтня, а очікувана вартість послуг становить 1 200 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має до кінця наступного року розробити звіт з визначення морфологічного складу твердих побутових відходів на території Львівської МТГ: Львів, смт Рудне с. Рясне-Руська с. Підрясне м. Винники, с. Лисиничі, с. Підбірці, м. Дубляни, с. Ситихів, с. Малі Підліски, смт Брюховичі, с. Малехів, с. Великі Грибовичі, с. Малі Грибовичі, с. Збиранка, с. Гряда, с. Воля-Гомулецька, с. Завадів, с. Зашків, с. Зарудці

Дослідження морфологічного складу львівського сміття у контейнерах переможець тендеру має проводити протягом чотирьох сезонів року (весняний, літній, осінній та зимовий період), а за результатами – провести розрахунки середньоарифметичних показників морфологічного складу відходів, що утворюються у Львівській громаді.

Сукупна кількість проб має становити 96 одиниць мінімальною вагою 50 кг, а одна проба повинна містити 17-35 зважувань.

Закупівля фінансується за власні кошти комунального підприємства.

Зазначимо, з 2020 року на сміттєвих майданчиках у центрі Львова встановили відеокамери.

Додамо, ЛКП "Зелене місто" відмовилося надати інформацію про вартість та перелік виконаних й запланованих робіт з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.