Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

будівництво у Львові

П'ятниця, 7 жовтня 2022, 14:43

У Львові оголосять архітектурний конкурс з будівництва багатоповерхівок на Миколайчука

будівництво у Львові

У місті проведуть архітектурний конкурс на будівництво комплексу багатоповерхівок на вул. Миколайчука.

Сьогодні, 7 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про організацію та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на проєктну пропозицію нового будівництва комплексу багатоквартирних житлових будинків на вул. І. Миколайчука у Львові.

Як заявив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, йдеться про спеціалізоване житло для людей, які проходили реабілітацію у львівських лікарнях.

"Ми сподіваємось на підтримку міжнародних організацій у будівництві цього комплексу. Через це хочемо мати досконале рішення, яке можна буде якнайшвидше реалізувати" – наголосив Коломєйцев.

Призовий фонд конкурсу становить 600 000 грн та складається із трьох премій:

- перша премія – 260 000 грн;

- друга премія – 200 000 грн;

- третя премія – 140 000 грн.

Згідно із документом, управління архітектури та урбаністики Львівської міськради повинне оголосити архітектурний конкурс, розробити його програму та умови, затвердити склад журі.

Додамо, у травні ЛКП "Інститут просторового розвитку" виграло архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію реконструкції вул. І. Миколайчука, а наприкінці грудня 2021 року у місті планували провести архітектурний конкурс на найкращий проєкт будівництва комунальної школи у районі вул. В. Щурата – вул. І. Миколайчука.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.