Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівський ювелірний завод

wikimapia.org

Четвер, 20 жовтня 2022, 13:57

Львівський ювелірний завод продали за понад 180 мільйонів гривень

Львівський ювелірний завод

Фонд держмайна продав за 185 мільйонів гривень Львівський ювелірний завод київській фірмі.

Про це повідомляє Фонд державного майна України на своїй сторінці у Фейсбуці.

Фонд держмайна продав на аукціоні у системі ProZorro шляхом викупу 100% статутного капіталу АТ "Львівський ювелірний завод", що знаходиться на вул. Академіка Підстригача, 2 у Львові.

Завод вирішило викупити ТзОВ "Джі Ді Сі Україна" за 185 млн грн. Аукціон відбувся 19 жовтня, а його стартова ціна складала 144,3 млн грн.

"Підприємство спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів з із золота та срібла, зі вставками з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Товарною продукцією товариства є ювелірні вироби, а також посудна група зі срібла. При стартовій ціні 144,3 млн грн. Переможцем аукціону ТзОВ "Джі Ді Сі Україна" запропоновано 185 млн грн" – наголосили у Фонді держмайна. 

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Джі Ді Сі Україна" зареєстроване з 2007 року у Києві, займається управлінням фондами та купівлею та продажем власного нерухомого майна. Фірма належить киянину Павлу Зваричу та київській компанії ТзОВ "Смарт Хаус Інвест" ,якою володіють Зварич і ТзОВ "Компанія з управління активами "Крістал Ессет Менеджмент".

Нагадаємо, Львівський державний ювелірний завод планували виставити на продаж ще у 2018 році, а у 2016 році Мінекономрозвитку пропонувало здати цей завод в оренду.

Львівський державний ювелірний завод був заснований в 1944 році. Це останній великий ювелірний завод, який залишався у власності держави.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.