Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Органний зал

city-adm.lviv.ua

Середа, 26 жовтня 2022, 15:33

У Львові виявили людські кістки під час реконструкції простору біля Органного залу

Органний зал

Через знайдені людські кістки роботи з облаштування простору біля Органного залу призупинили.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Вчора, 25 жовтня, під час проведення ремонтних робіт з демонтажу аварійної стінки і облаштування схилу біля Органного залу виявили людські кістки, тому ЛКП "Львівавтодор" залучить до роботи археологів, які супроводжуватимуть проєкт до завершення земляних робіт.

"Біля Органного залу, де ми облаштовуємо простір, виявлені кіски. Ми запросили рятувальну археологічну службу, вони забрали всі ці елементи на дослідження. Відтак ми з ними укладаємо договір для супроводу проєкту. Тому сьогодні роботи не проводимо, укладаємо договір і продовжуємо вже спільно з археологами.

Відзначу, що на цьому просторі проведені роботи з підведення водопроводу, проведена каналізація, підготовлені системи для влаштування ливневої каналізації, провели демонтаж первинної підпірної стінки, адже тут є дві стінки: перша – зовнішня, блокова, і друга – монолітна. І готуємось до облаштування дорожнього покриття та схилу" – наголосив директор ЛКП "Львівовтодор" Микола Власюк.

За його словами, всі роботи з облаштування простору планують завершити до кінця року.

Нагадаємо, у серпні на вул. Бандери, зокрема, на перехресті з вулицями Дорошенка та Генерала Чупринки розпочали роботи з демонтажу аварійної підпірної стінки.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.