Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Закопець

city-adm.lviv.ua

Четвер, 27 жовтня 2022, 12:52

Креативний музика Закопець офіційно очолив Шевченківський гай

Михайло Закопець

Михайло Закопець офіційно став директором Музею народної архітектури і побуту у Львові.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Вчора, 26 жовтня, під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий представив нового директора Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, який став Михайло Закопець.

"У нас довший час була вакансія керівника Музею народної архітектури та побуту. Останнім часом виконував обов'язки Михайло Закопець. Михайло показує креативний підхід, тому ми хочемо, щоб він збільшив свою активну діяльність вже в статусі директора музею" – заявив Садовий.

Зазначимо, культурний менеджер та музикант Михайло Закопець у 2020 році став заступником директора з науково-методичної роботи Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, а з жовтня 2021 року виконував обов’язки директора цього музею.

Він працював викладачем в Університеті музики Фридерика Шопена (Варшава), грав в оркестрі Sinfonia Iuventus (2017-2020), засновник та артдиректор Фестивалю камерної музики 3/4, засновник Міжнародної літньої школи музики (2016). 

Нагадаємо, раніше Музей народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького очолював Роман Назаровець, який звільнився з цієї посади у березні 2021 року.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.