Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

академія друкарства львів

google.com

Понеділок, 14 листопада 2022, 09:23

МОН переадресувало до Кабміну питання реорганізації Української академії друкарства

академія друкарства львів

Станом на 10 листопада розпорядчі документи про реорганізацію Української академії друкарства відсутні, - стверджують у МОН. 

Про це Варіанти повідомила Генеральний директор Директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти на науки України Олег Шаров у відповіді на офіційний запит редакції. 

«Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» рішення про утворення, реорганізацію чи ліквідацію закладу вищої освіти приймається для закладів державної форми власності - Кабінетом Міністрів України. Станом на 10 листопада 2022 року розпорядчі документи про реорганізацію Української академії друкарства відсутні», - сказано у відповіді.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Міністерство освіти і науки України вирішило приєднати Українську академію друкарства до Львівського національного університету імені Івана Франка. Колектив та студенти академії виступили проти цього рішення, наголошуючи, що прийняття такого рішення посеред навчального року не сприятиме якісній підготовці кадрів для відповідних галузей під час воєнного стану.

 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.