Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Четвер, 17 листопада 2022, 15:03

6 грудня депутати Львівської міськради зберуться на сесію

Львівська міськрада

Депутати міськради вчетверте з часу введення воєнного стану зберуться на сесію.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрій Садового №315 від 16 вересня 2022 року.

Андрій Садовий прийняв рішення про скликання 11-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання та формування її порядку денного, яка відбудеться 6 грудня.

"Скликати 11-у сесію Львівської міської ради 8-го скликання 6 грудня 2022 року о 10-й годині у сесійному залі міської ради. Сформувати порядок денний 11-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання. Подати порядок денний 11-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання на затвердження міській раді", – йдеться у розпорядженні.

Серед питань, які розглядатимуть депутати, – внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердження галузевих програм Львівської МТГ.

Також у порядок денний сесії включені питання щодо нового переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні та продаж земельних ділянок, результати фінансового аудиту ЛМКП "Львівтеплоенерго" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

Зазначимо, це буде четверте сесійне засідання Львівської міської ради з початку введення в Україні воєнного стану. Третє відбулося 29 вересня.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.