Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

сільське господарство Львівщини

П'ятниця, 18 листопада 2022, 13:57

На Львівщині планують закуповувати генератори для фермерів

сільське господарство Львівщини

Комісія облради ініціює напрацювання програми для закупівлі генераторів фермерам Львівщини.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Комісія з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради вирішила звернутися до голови  Львівської ОВА Максима Козицького з проханням напрацювати окрему програму або передбачити інший механізм для закупівлі генераторів фермерам, які найбільш цього потребують.

За словами голови комісії Юрія Раделицького, необхідно терміново напрацювати обласну програму для закупівлі генераторів малим і середнім фермерам.

"Зараз маємо велику проблему в енергетичній галузі, яка гостро негативно впливає на роботу, зокрема фермерських господарств. Щоб хоч якось стабілізувати роботу фермерів, необхідно забезпечити їх генераторами. Маємо підтримати малих і середніх фермерів, тому нова програма повинна запрацювати невідкладно. Немає часу зволікати" – наголосив Юрій Раделицький.

Також Львівська ОВА має звернутися до гуманітарних фондів, які можуть допомогти фермерам отримати генератори.

Крім цього, комісія вирішила у межах Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік передбачити можливість закупівлі генераторів.

Нагадаємо, 4 листопада виконком Львівської міськради затвердив програму часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для ОСББ під час опалювального сезону.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.