Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

Понеділок, 21 листопада 2022, 12:31

29 листопада депутати зберуться на сесію Львівської облради

Львівська облрада

29 листопада відбудеться чергова сесія Львівської обласної ради.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

У вівторок, 29 листопада, відбудеться чергова сесія Львівської обласної ради, порядок денний якої складатиметься з 22 питань.

Як пояснила голова Львівської облради Ірина Гримак, депутатські комісії напрацювали для прийняття на сесії ряд господарських, економічних, та екологічних питань.

"Ми заслухаємо інформацію про виконання бюджету за дев’ять місяців 2022 року, щоб розуміти, який фінансовий ресурс у нас є та як планувати наступний бюджетний рік. На жаль, про розвиткові проєкти наразі говорити не доводиться, адже кошти в основному спрямовуються на підтримку ЗСУ та внутрішньо переміщених осіб. Але на Львівщині функціонують медичні та освітні установи, які потребують рішень та капіталовкладень. Це важливо з огляду на необхідність надавати якісні послуги мешканцям області" – наголосила Ірина Гримак.

Також під час сесії депутати планують прийняти звернення до НОК, Міністерства молоді та спорту України та СБУ про неприпустимість участі колаборантів у спортивному житті держави, а крім цього звернення щодо необхідності розблокувати фінансування робіт з протипожежної та протиаварійної безпеки пам’яток Львівщини та прийняти заяву про неприпустимість участі спортсменів країн-агресорів Росії та Білорусі у міжнародних спортивних змаганнях.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.