Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львівобленерго

Четвер, 1 грудня 2022, 13:20

Львівобленерго перевірять на дотримання графіків відключень світла

Львівобленерго

Міненерго ініціювало перевірку всіх обленерго на дотримання графіків відключення електроенергії.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Держенергонагляд за дорученням Міненерго перевірятиме обленерго на дотримання графіків відключення електроенергії та технічний стан протиаварійної автоматики.

Цьому передувало проведення Держенергонаглядом моніторингу коректності застосованих графіків відключень, дотримання операторами систем розподілу (ОСР) їхніх термінів і тривалості.

За результатами моніторингу Міненерго видало наказ, який доручив Держенергонагляду здійснювати позапланові перевірки на об’єктах енергетики протягом воєнного стану. Також до перевірок залучать представників Нацкомісії з регулювання енергетики, Служби безпеки, а також "Укренерго" – в частині перевірок ОСР.

Крім графіків відключення, перевіркам підлягатиме технічний стан елементів обладнання системної протиаварійної автоматики.

"Графіки відключення електроенергії мають бути складені та застосовуватись відповідно до вимог чинного законодавства та максимально, наскільки це зараз можливо, враховувати потреби споживачів. Оператори систем розподілу мають чітко дотримуватися цих графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій" – наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.

Також, відповідно до наказу Міненерго, представники Держенергонагляду чергуватимуть на диспетчерських пунктах оператора системи передачі (ОСП) та ОСР в ранкові та вечірні пікові години з метою контролю за дотриманням графіків відключення світла.

Нагадаємо, з 28 листопада через важку ситуацію в енергосистемі "Львівобленерго" запровадив аварійні вимкнення світла, які тривають не менше 8 годин поспіль, а також вилучив з переліку критичної інфраструктури низку об'єктів – поліклініки, котельні, станції зв'язку, установи юстиції та правоохоронні органи.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.