Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

лісова ділянка

П'ятниця, 30 грудня 2022, 11:51

Львівська фірма планувала отримати ліс у Брюховичах для рекреаційних цілей

лісова ділянка

Львівській фірмі не дозволили отримати в оренду на 49 років лісову ділянку у смт Брюховичі для рекреаційних й культурно-оздоровчих цілей.

Про це йдеться у розпорядженні начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 776/0/5-22ВА від 23 грудня 2022 року.

Максим Козицький відмовив у наданні ТОВ "Дансем Україна" в оренду терміном на 49 років лісової ділянки, на території смт Брюховичі, площею 3,8 га, що входить до Брюховицького лісництва ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр", для рекреаційних та культурно-оздоровчих цілей.

"Відмовити ТОВ "Дансем Україна у виділенні в довгострокове тимчасове платне користування лісової ділянки площею 3,8 га, розташованої в кварталі 67 виділи 1, 3, 6, 8 Брюховицького лісництва ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр", для рекреаційних цілей та культурно-оздоровчих цілей" – йдеться у розпорядженні.

Причиною відмови є протокол засідання комісії з питань виділення лісових ділянок для довгострокового тимчасового користування лісами у Львівській області від 19 грудня цього року. 

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Дансем Україна" зареєстроване з 2019 року у Львові, займається прісноводним рибництвом, роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Власниками фірми є львів'яни Ірина Маковська та Микола Шоробура.

Додамо, у листопаді цього року ТзОВ "Лемберг Парк" також відмовили у наданні лісової ділянки Брюховицького лісництва ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.